Oferty pracy

                                                                                                 Kontakt w sprawie pracy - tel. 512 144 749

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

   -   pomoc kuchenna

       Wymagania:

  • Książeczka sanepidowska + aktualne badania

       Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy gotowaniu.

  • Przygotowywanie surowców i półproduktów do konkretnych dań.

  • Pomoc przy wydawaniu posiłków.

  • Pomoc przy pakowaniu posiłków.

  • Siekanie i obieranie warzyw.

  • Mycie naczyń.

  • Sprzątanie stanowiska pracy (zaróno w trakcie, jak i po zakończeniu zmiany).

miejsce pracy: Owczary, praca od zaraz

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8- 16
rodzaj umowy: umowa o pracę

   -   kucharz

       Zakres obowiązków m.in.:

  • Przygotowywanie posiłków.

  • Koordynowanie pracy całego zespołu.

  • Przygotowywanie zamówień

  • Opracowywanie menu
  • Zachowanie porządku na stanowisku pracy

    -  garmażer

       Wymagania:

  • Przyjmowanie i przechowywanie surowców, półproduktów, dodatków oraz materiałów pomocniczych do produkcji wyrobów garmażeryjnych.

  • Przygotowywanie surowców i półproduktów garmażeryjnych do przerobu.

  • Prowadzenie procesu technologicznego związanego z mechaniczną lub ręczną obróbką surowca i półproduktu garmażeryjnego.

  • Sporządzanie różnymi technikami i metodami wyrobów garmażeryjnych.

  • Kontrolowanie jakości procesów, półproduktów i garmażeryjnych wyrobów gotowych zgodnie z zasadami GMP, GHP, HACCP oraz prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

  • Segregowanie, ważenie, pakowanie wyrobów garmażeryjnych oraz ich przechowywanie i właściwe oznakowanie.

    Praca od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach popołudniowych

Nie potrzebujemy cv, zadzwoń i od razu umów się na rozmowę: 512 144 749.

F.P.H.OLO                                                                                              Copyright 2013 -2017                                              tel. 12 419 40 44
ul. Topolowa 93, Owczary                                                          NAJLEPSZE PIEROGI W KRAKOWIE                                    e-mail: firma.olo@interia.pl