wyroby garmażeryjne

 

garmażerka

 

Oferujemy gotowe wyroby garmażeryjne
dla sklepów, restauracji, hoteli, barów, szkół, przedszkoli, a także klientów indywidualnych.

 

Nasze wyroby są lepione ręcznie
i nie zawierają sztucznych barwników
oraz konserwantów.

 

Nasze produkty są gotowe do spożycia zaraz po odgrzaniu.
Nie produkujemy mrożonek.

 

Termin przydatności do spożycia
to 5 dni od daty produkcji.

cennik* - garmażerka

(na zimno)

 

Pierogi
 

- Pierogi z mięsem  24,00 zł/ kg

- Pierogi z kurczakiem 24,00 zł/ kg

- Pierogi meksykańskie  24,00 zł/ kg

- Pierogi ruskie 22,00 zł/ kg

- Pierogi z kaszą gryczaną 22,00 zł/ kg

- Pierogi z kapustą i grzybami 22,00 zł/ kg
 

- Pierogi z grzybami ("świąteczne") 28,00 zł/ kg

- Pierogi z mięsem, kapustą i grzybami 22,00 zł/ kg

- Pierogi z wątróbką 22 zł/kg

- Pierogi ze szpinakiem 22,00 zł/ kg

- Pyzy z mięsem 23,00 zł/ kg

- Pierogi z truskawką 23,00 zł/ kg

- Pierogi z jagodami 24,00 zł/ kg

- Pierogi z jabłkiem 22,00 zł/ kg

- Pierogi z wiśnią 24,00 zł/ kg

- Pierogi z serem 24,00 zł/ kg

- Pierogi z dynią (na słodko) 22,00 zł/ kg

- Knedle ze śliwką 23,00 zł/ kg

 

 

Uszka
 

- Uszka z mięsem 30 zł /kg

- Uszka z kapustą i grzybami 30 zł /kg

- Uszka z grzybami 30 zł /kg
 

                                                                                                

Krokiety
 


- Krokiety z mięsem 3,00 zł /szt.


- Krokiety z mięsem, kapustą i grzybami (mieszane) 2,80 zł /szt.

- Krokiety z kapustą i grzybami 2,80 zł /szt.

- Krokiety z grzybami i serem żółtym 3,00 zł /szt.

- Krokiety "ruskie" 2,80 zł /szt.

- Krokiety meksykańskie 3,50 zł /szt.
 

 

Naleśniki
 

- Naleśniki z serem   3,00 zł/ szt.

- Naleśniki z serem i jabłko - brzoskiwnia   3,00 zł/ szt.

 

- Naleśniki z dynią   3,00 zł/ szt.

- Naleśniki ze szpinakiem   3,00 zł/ szt.

 

 

Inne
 

- Gołąbki  24,00 zł/ kg

 

- Placki ziemniaczane  1,50 zł/ szt.

 

- Łazanki  20,00 zł/ kg

 

- Bigos  20,00 zł/ kg

 

- Fasolka  20,00 zł/ kg

 

- Kluski leniwe  15,00 zł/ kg

 

- Kluski śląskie  15,00 zł/ kg

 

 

* Podane ceny dotyczą sprzedaży detalicznej w siedzibie firmy i mogą się różnić od cen w  sklepach firmowych.